W niedzielę 23.03.2014, w Centrum Konferencyjnym Carolina Medical Center, odbędzie się konferencja podologiczna. Dwa z pośród szeregu ciekawych wystąpień prowadzone bedą przez wykładowców PODOS.

 

Data i miejsce:

23 marca, niedziela, Medyczne Centrum Konferencyjne CEMED – ul. Pory 78, budynek kliniki Carolina Medical Center, przy torze Stegny. Sala konferencyjna na V piętrze.

PODOS –  wykłady ( Cały Program):

12.50 Rola podologa w pielęgnacji pooperacyjniej stóp – Joanna Gójska, mgr Kinga Kowalska – 30 min.

13.20 Odciążenie stopy zagrożonej z punktu widzenia fizjoterapeuty – dr Piotr Czyżewski – 30 min.

 

PODOS od początku promowania konferencji występuje jako Partner Cemedu.

image001

 


 15 Marzec 2014

 

Praca zespołu medycznego PODOS przyjęta na EWMA-GNEAUPP 2014 w Madrycie!!!

Miło nam Państwa poinformować, iż praca zespołu medycznego PODOS Klinika Leczenia Ran, została zaakceptowana przez Komitet Naukowy EWMA (European Wound Management Association)i przyjęta na konferencję EWMA-GNEAUPP 2014.
Tegoroczna konferencja EWMA odbędzie się w dniach 14-16 Maja w Madrycie, w Hiszpanii.
Celem naszego wystąpienia będzie przedstawienie szerokiemu gremium specjalistów z całego świata techniki plastyki wału paznokciowego w przypadku występowania rany przewlekłej wału paznokciowego palucha. Technika ta została opracowana i jest szeroko stosowana w PODOS. Nasze doświadczenia wskazują na dużą skuteczność stosowanej metody głównie ze względu na ścisłą współpracę chirurga i podologa. Taka współpraca w chwili obecnej niestety nie jest w Polsce powszechna.
Przedstawienie naszych doświadczeń i wypracowanej metody ma na celu propagowanie holistycznego podejścia do problemy każdej rany przewlekłej, w tym rany przewlekłej wału paznokciowego związanej najczęściej z wrastającym, bądź wkręcającym się paznokciem.
Prosimy trzymać za nas kciuki w Madrycie!

Login do konferencji EWMA-GNEAUPP 2014:
http://ewma2014.org/

 


1 Marzec 2014marzec_terminy_indywidualne