„SZKOLENIE – Leczenie ran techniką podciśnieniową (NPWT)”

Kurs, którego celem jest zapoznanie lekarzy i pielęgniarki z leczeniem ran techniką podciśnieniową (Negative Pressure Wound Therapy). Poza częścią teoretyczną podczas której omawiamy szczegółowo zasady działania, wskazania, jak i przeciwwskazania, w programie kursu dostępne są indywidualne warsztaty w oparciu o systemy mobilne NPWT i materiały gazowe, jak i opatrunki gazowe oraz gąbkowe firmy Smith&Nephew. Każdy z kursantów podczas szkolenia ma możliwość budowania systemów NPWT. Nasi wykładowcy w trakcie szkolenia udzielą Państwu wielu cennych wskazówek, które pozwolą na uniknięcie błędów takich jak przeciekanie opatrunków podczas pracy z pacjentem.


Kursy w ośrodku szkoleniowym PODOS prowadzone są przez lekarzy oraz pielęgniarki z dużym doświadczeniem w leczeniu ran.

Jesteśmy pewni, że szkolenie w którym będziecie Państwo brali udział, umożliwi każdemu samodzielne budowanie systemów NPWT w swoich miejscach pracy.

Wszystkie informacje, które Państwo otrzymacie mają swoje potwierdzenie w dostępnych na rynku publikacjach oraz materiałach informacyjnych danego produktu medycznego. Prowadzący kurs chętnie podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem i z przyjemnością odpowiedzą na każde zadane przez Państwa pytanie.

Na kurs leczenia ran techniką podciśnieniową zapraszamy lekarzy oraz pielęgniarki zarówno indywidualnie, jak i w grupach zorganizowanych.

Czas trwania szkolenia: 5 godzin (2,5 godz. część teoretyczna + 2,5 godz. część praktyczna)
Koszt szkolenia: 400 zł brutto/1 osoba
Koszt dla grupy: 3234 zł netto/ 4200 zł brutto
Maksymalna liczba uczestników: 10 osób

 

KONTAKT W SPRAWIE SZKOLEŃ
W przypadku zainteresowania ofertą szkoleniową prosimy o kontakt: 
pod numerem: +48 730-004-648 
lub e-mail: a.luszkiewicz@podos.pl