Bardzo gorąco dziękuję Panu Doktorowi, Paniom Pielęgniarkom i Paniom z recepcji Kliniki Leczenia Ran PODOS w Warszawie przy ul. Narbutta za reanimację mojego męża, a tym samym uratowanie mu życia.

Kiedy pracownicy prywatnej kliniki bezpłatnie i bezinteresownie ratują przypadkowej osobie życie, korzystając ze swoich kompetencji i dostępnych środków medycznych, napełnia mnie to wdzięcznością oraz wiarą w dobro i drugiego człowieka.

Stan mojego męża pogarszał się od kilkunastu tygodni, ale lekarze wielu specjalizacji bagatelizowali objawy. W piątek mąż był prywatnie na badanie USG, podczas którego lekarz zalecił bezzwłocznie jechać do szpitala. W drodze do szpitala, w taksówce, mój mąż stracił przytomność. Taksówkarz zatrzymał się przy Klinice Leczenia Ran PODOS.

Pracownicy kliniki pomogli mi wydobyć męża z taksówki, przyjechali wózkiem i zabrali go do przychodni. Tam udzielili pomocy medycznej, zanim przyjechała karetka pogotowia.

Zrobili to wszystko bezinteresownie. Nie policzyli nawet za wizytę lekarską, mimo iż lekarz zbadał męża i zalecił wstrzyknięcie kilku leków.

Okres oczekiwania na karetkę byłby dla mnie koszmarem, gdyby nie pomoc pracowników Kliniki Leczenia Ran PODOS. Jestem im ogromnie wdzięczna za to, że pomogli nam przetrwać ten czas.

Bardzo dziękuję za wrażliwość na los drugiego człowieka, za profesjonalne podejście i bezinteresowną pomoc.

Bożena Czerska

Dr Arkadiusz Krakowiecki mistrz wiedzy o cukrzycy. Fantastyczny w kontakcie z młodym pacjentem i bardzo konkretny w przekazywaniu informacji. Dla rodzica bezcenny!

Dziękuję za uratowanie od amputacji stopy mojej cioci. Lekarze z kliniki Podos wysłali ciocię na zabieg udrażniania naczyń krwionośnych, dzięki czemu wyleczona została przyczyna utworzenia się kilku okropnych ran. Dziękujemy w imieniu cioci i naszym.

Dziękujemy za dzisiejsze warsztaty i pozdrawiamy z Gdańska. Polecamy wszystkim.

Dr.Arkadiusz Krakowiecki postawił mnie na nogi. 🙂

Dr.Arkadiusz krakowiecki jest super lekarzem. Jest miły, ma dużą wiedzę o cukrzycy. A przede wszystkim chce pomóc swoim pacjenta. Polecam
Dr. Marcin Malka to lekarz, którego mogę każdemu polecić. Uczciwy oddany swej pracy i profesjonalny
Kompleksowa i profesjonalna opieka nad pacjentami chorymi na cukrzycę, zwłaszcza dotkniętych powikłaniami tej podstępnej choroby.