PrayKażdy chorujący, a w szczególności osoby starsze potrzebują wsparcia. Wielu z naszych pacjentów wymaga organizacji transportu do ambulatorium, szczegółowej edukacji na temat postępowania pomiędzy wizytami, wskazówek na temat prawidłowego odżywiania się, odciążenia kończyny, czy ćwiczeń zalecanych przez fizjoterapeutę. Dążymy do tego, aby naszych pacjentów ogarniać jak największą opieką, dlatego stale szkolimy się, ale jednocześnie staramy się wkładać w naszą pracę serce i pasję.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim chorującym potrafimy pomóc, choć w perspektywie czasu, który upłynął od przyjęcia pierwszego pacjenta w PODOS, nasza skuteczność w ratowaniu kończyn przed amputacją i zamykaniu rozległych ran przewlekłych bardzo poprawiła się.

Chcielibyśmy, zaoferować Państwu poza profesjonalną opieką medyczną również wsparcie modlitewne. Jeżeli chcielibyście, abyśmy jako zespół modlili się za Was podczas naszej porannej modlitwy w PODOS prosimy o wypełnienie formularza z podaniem intencji.

Oddajmy Bogu wszystkie nasze troski i zmartwienia towarzyszące okresowi choroby.

Marcin Malka
Dyrektor medyczny
PODOS Klinika leczenia ran

Wyślij prośbę o modlitwę