Terapia podciśnieniowa to szkolenie, którego celem jest zapoznanie lekarzy i pielęgniarek z leczeniem ran techniką podciśnieniową (Negative Pressure Wound Therapy). Poza częścią teoretyczną podczas której omawiamy szczegółowo zasady działania, wskazania, jak i przeciwwskazania, w programie kursu oferujemy indywidualne warsztaty w oparciu o systemy mobilne i konwencjonalne NPWT. Każdy z kursantów podczas szkolenia ma możliwość zbudowania kilku systemów NPWT. Nasi wykładowcy w trakcie szkolenia udzielą Państwu wielu cennych wskazówek, które pozwolą na uniknięcie błędów takich jak nieszczelności opatrunków, czy nie właściwa aplikacja gąbki.

Kursy NPWT w ośrodku szkoleniowym PODOS prowadzone są przez lekarzy oraz pielęgniarki z dużym doświadczeniem w leczeniu ran.

Jesteśmy pewni, że szkolenie w którym będziecie Państwo brali udział, umożliwi każdemu samodzielne budowanie systemów NPWT w swoich miejscach pracy.

Wszystkie informacje, które Państwo otrzymacie mają swoje potwierdzenie w dostępnych na rynku publikacjach oraz materiałach informacyjnych danego produktu medycznego. Prowadzący kurs chętnie podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem i z przyjemnością odpowiedzą na każde zadane przez Państwa pytanie.

 

Na kurs leczenia ran techniką podciśnieniową zapraszamy lekarzy oraz pielęgniarki zarówno indywidualnie, jak i w grupach zorganizowanych.

 

Czas trwania szkolenia: 5 godzin

Koszt szkolenia: 1000 zł brutto /osobę

Liczba uczestników: min. 12 osób, max. 36 osób

TERAPIA PODCIŚNIENIOWA - WARSZTATY